Jdi na obsah Jdi na menu
 


Automatická kresba

Co je automatická kresba?

 Automatickou kresbu považujeme za zvláštní schopnost nebo dar, umožňující kreslícímu mimosmyslové napojení do různých typů energií fyzického, duševního a duchovního těla člověka, jež nelze získat žádným rozumovým poznáním. Automatická kresba se u různých kreslířů liší osobní formou symbolů. Z hlediska kvality, množství a přesnosti informací nejvíce záleží na tom, na jakém stupni duševního a duchovního vývoje kreslící stojí. Pomocí automatické kresby je možné zachytit i jemné toky energií v lidském těle, čakrách, v auře fyzického těla a okolí, ale i v dalších neviditelných rovinách duševního a duchovního těla člověka.

Automatická kresba je kresba neovlivněná rozumem a vědomím, ruka kreslí jakoby sama, je vedena podvědomím. Člověk se musí úplně uvolnit a odpoutat od toho, co dělá. Každý člověk zobrazuje to, co je zrcadlem jeho vnitřního já, jeho poznání, způsobu myšlení, nasměrování na životní cestě. Chce-li léčit – kreslí diagnosticky, chce-li rozdávat radost – kreslí volněji, umělečtěji. To odlišuje automatické kreslení od kreslení realistického.

Automatická kresba se dá využít mnoha způsoby. Např. v psychoterapii k vykreslení psychického problému, k odstranění zábran a bloků, k přenesení negace zevnitř ven.

http://www.energytable.cz/automaticka-kresba.html

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář